Recenze Nokian Hakkapeliitta R2 bezhrotové pneumatiky

Hledáte perfektní pneumatiky pro zimní sezónu? Určitě narazíte na mnoho zimních pneumatik, jejichž výrobci tvrdí, že jsou nejlepší, ale jeden typ, který opravdu nezklame, je nokian-hakkapeliitta r2. Nokian byl vždy v popředí, pokud jde o zimní pneumatiky, a tentokrát se opravdu vyznamenali, když vyrobili hakkapeliitu r2. Jedná se o bezhrotovou pneumatiku, která je navržena tak, aby poskytovala maximální jízdní komfort i bezpečnost. Jste-li typ řidiče, který touží po absolutním jízdním komfortu v zimě, tato pneumatika vám ho určitě zajistí

Kromě pohodlí je tu ještě jedna věc, která se vám s nokian-hakkapeliitou r2 určitě bude líbit, a to hmatatelná úspora paliva, kterou pneumatika poskytuje. Situace, kdy vaše vozidlo uvízne v bahně, na ledu nebo sněhu a vyplýtvá spoustu pohonných hmot, bude věcí minulosti. Pneumatika je vyrobena pokročilou technologií vrstvení pryže, která zajišťuje zvýšenou pružnost gumy. Dokonce i když řídíte vozidlo na mokré, ledové nebo zasněžené silnici, bude hakkapeliitta r2 stále schopna udržet si flexibilitu.

Jedna věc, které si všimnete při zakoupení nokian-hakkapeliitta r2, jsou odvodňující lamely, které se nacházejí na běhounových blocích vnějších okrajů pneumatiky. Tyto lamely zajišťují řádný kontakt s mokrými a ledovými cestami v zimě. Můžete na těchto silnicích pohodlně řídit vaše vozidlo, aniž byste se museli obávat, že se kvůli smyku ocitnete mimo vozovku. Budete moci dorazit tam, kam jedete včas, protože budete moct jezdit na zasněžených cestách stejným způsobem, jakým cestujete na suché vozovce s vozem s letními pneumatikami.

Aby předcházela smykům na ledové břečce používá nokian-hakkapeliitta r2 ostré trojúhelníkové penetrátory, které se nacházejí v oblasti ramen. Při jízdě v zimě se tyto oblasti zařezávají do ledové břečky a zajišťují optimální přilnavost. Jízda v husté břečce bude bez sebemenších problémů. Penetrátory břečky dělají skvělou práci při prevenci hromadění břečky mezi bloky běhounu. Toto nejen zajistí komfortní jízdu na zasněžených a mokrých silnicích, ale také snižuje pravděpodobnost nehody.

Tajemstvím nokian-hakkapeliitta r2 je kaučuková směs, která je vyrobena z mikroskopických vícehranných částic. Tyto částice fungují stejně jako vestavěné čepy, neboť přilnou na hnací plochu pomocí ostrých okrajů dezénu. Optimální boční i podélné uchopení této pneumatiky je podpořeno kryo krystalovým konceptem Nokian. Vyznačuje se výbornou zimní přilnavostí, kterou můžete pocítit zejména při jízdě na kluzkém ledu těsně před zastavením pneumatiky. Dokonce i když bude pneumatika zasažena opotřebením, bude stále fungovat dobře, protože se částice, které jsou rovnoměrně rozloženy uvnitř směsi, dostanou na povrch a zajistí dodatečnou přilnavost.

Pro více informací o nokian hakkapeliitta r2, navštivte www.nokiantyres.czj iž dnes.