Jak Fungují All-Weather Pneumatiky

Přemýšlíte o nákupu pneumatik pro vaše SUV? Pokud ano, zde jsou různé druhy pneumatik, ze kterých můžete vybírat. Excelentní alternativou jsou pneumatiky all-weather. Je vám tento název něčím povědomý? Není divu, na trhu jsou dva druhy pneumatik, které mají all v názvu, ale velmi se od sebe liší.

Na rozdíl od all-season neboli celoročních pneumatik, které vám mohou dobře posloužit pouze během léta, jara a podzimu, all-weather pneumatiky jsou k dispozici celý dlouhý rok. Běhoun All-weather pneumatik je vyroben ze středních gumových složek, které nabízí excelentní ovladatelnost na letních i zimních silnicích. Během chladného počasí, kdy jsou silnice zledovatělé, zasněžené a vlhké, fungují lépe než letní pneumatiky. Můžete stále řídit váš vůz na zasněžených silnicích, za předpokladu, že zima není příliš mrazivá.

Navíc all-weather pneumatika má unikátní vzorek dezénu s drážkami, které asistují při aquaplaningu. Pokud silně prší nebo řídíte na roztávajícím se ledu, tato pneumatika bude stále schopná zařídit správný kontakt s vozovkou a poskytne vám stabilitu, kterou potřebujete, aby se vaše vozidlo řídilo pohodlně. Další povšimnutelná vlastnost all-weather pneumatik je vzorek s vysokou hustotou. Poskytují dobré ovládání, které je vyžadováno pokud řídíte v ledových podmínkách.

All-weather pneumatiky jsou jediné pneumatiky, které mohou být používány celý rok. I když nemohou poskytnou prvotřídní výkon v porovnání se specializovanými zimními, či letními pneumatikami, rozhodně překonají celoroční pneumatiky v zimně i v létě. Ale pokud přijde na celoroční výkon a používání, žádné jiné pneumatiky je nemohou předčít. Mohou vám pomoci, se vyhnout otravné rutině a zbytečným výdajům, které jsou spojeny s přehazováním pneumatik, když přijde zima nebo léto. Jakmile je namontujete na vaše vozidlo, nebudete je muset přehazovat, dokud se úplně neopotřebí. Jako u jakékoliv jiné pneumatiky, se budete muset ujistit, že all-weather pneumatiky jsou správně udržovány, pokud chcete aby vám dlouho vydržely.

Pro více informací jak all-weather pneumatiky fungují, jděte na https://nokiantyres.cz/ již dnes.