Věci, Které Byste Neměli Dělat, Když Si Koupíte Nové Pneumatiky Pro Elektrické Auto

 

Když kupujete nové pneumatiky pro vaše elektrické auto, musíte zvážit několik věcí, abyste se ujistili, že nespadnete do některých nástrah. Za prvé, ne každý ví, že potřebujete speciální pneumatiky pro elektrické automobily. Pneumatiky vyrobené nebo doporučené pro elektrická vozidla budou odolnější vůči opotřebení, takže nebudete končit s opotřebovanou pneumatikou příliš brzy.

Když si půjdete koupit novou sadu pneumatik pro vaše elektrické auto, musíte se rozhodnout, zda chcete pneumatiku na všechna počasí, celoroční pneumatiky na celou sezónu, nebo pokud budete potřebovat samostatné pneumatiky pro letní a zimní období a koupit sadu zimních pneumatik a sadu letních pneumatik. Jakmile se rozhodnete, nejednáte jen o nejlevnější pneumatice v této kategorii. To by mohla být drahá chyba. Zde je třeba se ujistit, že pneumatiky, nad kterými budete uvažovat, jsou vyvinuté nebo doporučené pro elektrická vozidla.

Vzhledem k tomu, že opotřebení má tendenci být vyšší, je důležité sledovat hloubku vzorku pneumatik. Když hloubka běhounu klesne, bude pneumatika špatně uchopena na silnicích a bude náchylnější k aquaplaningu. Vzhledem k tomu, že opotřebení bude vyšší u zadních pneumatik, což je opačné místo u automobilů s palivovými motory, kde se pneumatiky předních kol mají opotřebení dříve. To závisí na rozložení hmotnosti a umístění bateriových článků. Takže nejlepší je měřit hloubku vzorku pro sledování opotřebení. Doporučuje se otáčet pneumatiky mezi zadní a přední částí, abyste vyrovnali opotřebení. Tímto způsobem můžete vyměnit všechny pneumatiky současně, když se blíží jejich opotřebení s hloubkou dezénu přibližně 2/32″.

Takže nezapomeňte, že všechny pneumatiky nejsou stejné, a proto si prozkoumejte a najděte optimální pneumatiku pro vás a vaše auto tak, že když navštívíte prodejnu pneumatik, musíte si uvědomit, že uděláte informované rozhodnutí a získáte takové, které jsou vhodné pro vaše auto.

Informace o dobrých pneumatikách pro elektrická vozidla naleznete na https://www.nokiantyres.cz/