Sníh Přichází Na Severu Brzy

 Lidé žijící v zemích nebo regionech na severu budou mít sníh dříve než ti, kteří žijí v jižních částech. Severní regiony jsou však lépe připraveny, protože očekávají, že sníh přijde brzy a budou mít vždy tvrdé zimy. Takže vědí, že zimní pneumatiky jsou povinné a přezují se tak na zimní pneumatiky mnohem dříve. Lidé žijící v jižních částech nemusí vidět tolik sněhu a je pravděpodobnější, že budou sněhem překvapeni.

Vzhledem k tomu, že letní pneumatiky nejsou v zimních podmínkách schopné fungovat, budete muset přezout na zimní pneumatiky, pokud očekáváte sněhové a zimní podmínky. Nemusíte vlastně mít sníh, stačí, aby bylo pod nulou, aby zimní pneumatiky překonaly letní pneumatiky. Důvodem je pryžová směs používaná v letních pneumatikách. Je jiná než u zimních pneumatik. Kaučuková směs je optimalizována různými přísadami, aby byla v zimních podmínkách měkká a agilní. Umožňuje jim splynout s povrchem a mít dostatečné tření, aby správně fungovaly.

Navíc jsou zimní pneumatiky navrženy tak, aby měly vynikající trakci i přes kluzký povrch. To lze provést i přes běhoun, a dokonce s přidáním hrotů do běhounu. S vhodnými kovovými nebo keramickými hroty budete mít nejlepší vlastnosti pro řízení auta na ledových plochách. Pokud tedy v oblasti, kde žijete, očekáváte velké množství ledu, jsou tyto pneumatiky s hroty pro tyto typy podmínek nejlepší zimní pneumatiky.

Nejen proto, že jste závislí na tom, že máte velké zimní pneumatiky, ale také závislí na tom, že je před zimou namontujete. Pokud přezutí pneumatik nestihnete, neměli byste se pokoušet řídit vaše vozidlo. Bylo by to asi tak, kdybychom se snažili opustit dům v letní obuvi. Je to zjevně špatný nápad. Takže je nejlepší nejezdit a počkat alespoň do doby, než skončí sněžení nebo ledové podmínky. Pokud tak neučiníte, může se provinit proti zákonu a jistě ohrozit vaši bezpečnost a bezpečnost ostatních.

Pro více informací o zimních pneumatikách navštivte: https://www.nokiantyres.cz/