Ujistěte se, že vaše SUV je tak bezpečné, jak si myslíte

Všechny bezpečnostní zprávy ukazují, že SUV jsou bezpečnější než běžné osobní automobily. Statistiky ukazují, že více osob, které jsou v nehodách s SUV, přežije bez větších zranění ve srovnání s osobními automobily. Aby bylo SUV co nejbezpečnější, budete potřebovat kvalitní SUV pneumatiky. Přednostně sada SUV letni pneumatiky a sada zimních pneumatik SUV, pokud zažijete zimu. Pokud nemáte těžké zimy, ale ani horké letní počasí po celý rok, můžete také zvolit s SUV celorocni pneuamatiky.

Pokud na SUV nemáte dobré pneumatiky, zvyšuje se pravděpodobnost nehody, takže i když je vaše SUV bezpečnější, není to tak bezpečné jako u prémiových pneumatik. Časté nehody jsou způsobeny tím, že se vám nedaří zastavit SUV včas, abyste se vyhnuli nehodě. To znamená, že kvalitní pneumatiky s dostatečnou hloubkou dezénu vám ušetří kratší brzdnou dráhu.

Je důležité zkontrolovat hloubku vzorku, abyste měli jistotu, že máte více než 4 mm zbývající hloubku. Je snadné měřit vložením mince do drážky a změřit, jak daleko jste mohli vložit minci. Měli byste měřit častěji, když se blížíte k úrovni 4 mm. Pokud mezi sezónami neměníte pneumatiky, je důležitější pravidelně kontrolovat a také kontrolovat, zda jsou velké rozdíly mezi zadní a přední pneumatikou. Pokud si všimnete velkého rozdílu, měli byste pneumatiky otočit tak, aby přední pneumatiky skončily vzadu. Tím se opotřebení vyrovná a vaše pneumatiky vydrží déle.

Když si koupíte nové pneumatiky, chcete si současně zakoupit všechny 4 nové pneumatiky, protože rozdílná přilnavost kolem vozu destabilizuje řidičské schopnosti vozu a znesnadňuje kontrolu a manévrování a můžete snadno ztratit kontrolu nad vozidlem. ostré rohy. SUV začne nad nebo pod volantem. Abyste se vyhnuli nákupu méně než 4 nových pneumatik, měli byste se ujistit, že budete řídit otáčení pneumatik.

Pro více informací o pneumatikách pro SUV navštivte stránku: https://www.nokiantyres.cz/