Dobré pneumatiky pro vaše SUV

Když máte SUV, budete také muset získat nějaké dobré SUV pneumatiky. Na výběr máte spoustu pneumatik v závislosti na tom, jaký typ výkonu chcete z vašich pneumatik a jaké budou podmínky jízdy. Nokian Tyres, král zimních pneumatik, uvedl na trh řadu skvělých pneumatik jak pro použití ve městě, tak i pro některé velmi odolné pneumatiky pro použití v terénu.

V Nokian Rockproof máte perfektní pneumatiku pro dlouhou životnost a použití v terénu. Jedná se o velmi trvanlivou pneumatiku, kterou mohou využít jak profesionálové, tak i kdokoli, kdo chce v náročných terénních podmínkách vynikající výkon a trvanlivost. Má kamenné ejektory, aby se zajistilo, že se kameny nezachytí v běhounu a nepoškodí pneumatiku. Směs, která se v nich používá, je určena pro důlní pneumatiky, takže je vyrobena tak, aby vydržela a zajistila, že máte nejmodernější pneumatiku. Boční stěny jsou vyztuženy aramidem, takže mají neprůstřelnou vestu, která zabraňuje průrazům z ostrých skal, stejně jako chrání vaše pneumatiky před obrubníky v městském provozu. To je určitě pneumatika pro ty, kteří se chtějí ujistit, že se nezastaví v problémech s pneumatikami bez ohledu na podmínky jízdy.

Pak máte Nokian Rotiiva HT a Nokian Rotiiva AT. HT označuje dálniční běhoun a AT terénní běhoun. Oba jsou skvělými pneumatikami pro SUV. Oba mají boční stěny zesílené aramidem, které poskytují vynikající odolnost proti propíchnutí.

Nokian Rotiiva HT je spíše pro hladké asfaltové vozovky i štěrkové vozovky. Mají pohodlnou a stabilní manipulaci bez ohledu na to, na kterém povrchu jezdíte. Jsou vyrobeny pro těžké SUV a pro pohony všech kol. Pokud máte hybridní SUV, jedná se o velkou pneumatiku odolnou proti opotřebení, která je vhodná pro použití ve městě.

Nokian Rotiiva AT je pneumatika, pokud máte také tendenci provádět lehkou jízdu v terénu. Nabízí také dobrou trvanlivost i pro těžší vozidla. Je to dobrá pneumatika pro použití ve městě a příležitostnou exkurzi do terénu. Nemá blízko k trvanlivosti Nokian Rockproof, ale má blízko k mnohem univerzálnějším pneumatikám pro lidi, kteří stále jezdí ve městě nebo na dálnicích.

Pro více informací o pneumatikách pro SUV navštivte stránku: https://www.nokiantyres.cz/