Dokonalá rovnováha mezi bezpečností a pohodlím

Některé pneumatiky vám mohou poskytnout dokonalou rovnováhu mezi dobrou bezpečností a pohodlím jízdy. Jednou z pneumatik na trhu, která je schopna splnit tento slib, je pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3, což je pneumatika bez hrotů. Jsou samozřejmě schváleny pro zimní použití a měly by být používány pouze během zimní sezóny a měly by být střídány s letní pneumatikou pro teplejší sezóny. Díky tomu získáte perfektní celoroční bezpečnost a nejlepší výkon za každého počasí.

Pneumatiky bez hrotů nepoužívají kovové svorníky k vytvoření přilnavosti, ale místo toho používají částice přilnavosti na bázi bio kryochrystalu 3 k vytvoření přilnavosti na ledu. Tyto částice se budou moci kopat do ledu, aby vytvořily dobrou přilnavost. Dezén také obsahuje velké množství lamel, které se mohou přizpůsobit různým povětrnostním podmínkám. Zahrnují také tzv. sněhové drápy mezi rameny a bloky pro vytvoření vyváženého přilnavosti na sněhu a ledu, což umožňuje těmto pneumatikám mít vynikající přilnavost jak na sněhu, tak na ledu.

Tyto zimní pneumatiky, protože nemají cvočky, vám během zimy umožní jet do jakékoli země a na jakoukoli silnici. Vykazují velmi nízký valivý odpor a poskytují vám velmi vysoký jízdní komfort. Podle nezávislých testů pneumatik je to pneumatika s nejnižší hladinou hluku. Nízký valivý odpor zajišťuje nízkou spotřebu paliva a vysokou životnost pneumatik. To znamená, že nebudete muset často měnit pneumatiky a během jejich životnosti nebudete muset navštívit tolik čerpacích stanic.

Takže bez ohledu na to, zda je vaše hlavní jízda na sněhu nebo na ledu, tyto pneumatiky zvládnou zimní podmínky a budou mít lepší výkon než ní pneumatiky, když teplota klesne pod nulu. Jen se ujistěte, že je máte namontované ve svém vozidle před příjezdem sněhu a během zimní sezóny můžete bezpečně a pohodlně jezdit, dokud není čas změnit zpět na letní pneumatiky, protože by se tyto pneumatiky neměly používat během letní sezóny, kdy budete potřebovat sadu prémiových letní pneumatiky, které vám během této sezóny poskytnou bezpečnost a pohodlí. Pak jste bezpečně a pohodlně krytí na celý rok.

Pro více informací o Nokian Hakkapeliitta R3 navštivte: https://www.nokiantyres.cz/